MCA12060D1782BP500
MFR.Part #
MCA12060D1782BP500
JLCPCB Part #
C3930999
Description
-55℃~+125℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS