ERL3215R000FKEB500
MFR.Part #
ERL3215R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3370270
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors