TNPU080520K0AWEN00
MFR.Part #
TNPU080520K0AWEN00
JLCPCB Part #
C1858412
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS