ROX300100KFNF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX300100KFNF5
JLCPCB Part #
C1480314
Package
Plugin,D7.9xL77.5mm
Description
-55℃~+230℃ 100kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS