ROX15020M0FHLB
MFR.Part #
ROX15020M0FHLB
JLCPCB Part #
C1475515
Description
-55℃~+180℃ 20MΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL39.4mm Through Hole Resistors ROHS