RN55D8660FBSL
MFR.Part #
RN55D8660FBSL
JLCPCB Part #
C1427326
Description
-65℃~+175℃ 125mW 866Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors