MAL209354271E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL209354271E3
JLCPCB Part #
C1608425
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 1.61A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 270uF 420V 52mm 540mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS