CMF553K2400FHBF
MFR.Part #
CMF553K2400FHBF
JLCPCB Part #
C1422771
Description
-55℃~+175℃ 3.24kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors