RLR32C3600GMRE5
MFR.Part #
RLR32C3600GMRE5
JLCPCB Part #
C3422919
Description
-65℃~+150℃ 1W 360Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors