ROX07547M0GKEL
MFR.Part #
ROX07547M0GKEL
JLCPCB Part #
C1449897
Description
-55℃~+180℃ 3W 47MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS