ROX07510M0GKEL
MFR.Part #
ROX07510M0GKEL
JLCPCB Part #
C1450207
Description
10MΩ 5kV Metal Film Resistors ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS