ROX07531M5FHLB
MFR.Part #
ROX07531M5FHLB
JLCPCB Part #
C1456105
Description
-55℃~+180℃ 31.5MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS