ROX07520M0GKLB
MFR.Part #
ROX07520M0GKLB
JLCPCB Part #
C1449932
Description
-55℃~+180℃ 20MΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D7.9xL20.3mm Through Hole Resistors ROHS