RNX20010K0FKR6
MFR.Part #
RNX20010K0FKR6
JLCPCB Part #
C1834496
Description
-55℃~+225℃ 10kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS