RNX200100KJKR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX200100KJKR6
JLCPCB Part #
C1834679
Package
Plugin,D3.6xL51.8mm
Description
-55℃~+225℃ 100kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL51.8mm Through Hole Resistors ROHS