V30K45HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30K45HM3/I
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 240A 2mA@45V 30A 45V 630mV@30A - Schottky Diodes ROHS