RNX038110MJNEL
MFR.Part #
RNX038110MJNEL
JLCPCB Part #
C1446569
Description
-55℃~+150℃ 110MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS