RNX038100MJNEL
MFR.Part #
RNX038100MJNEL
JLCPCB Part #
C1443839
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS