RNR60H4021BRB14
MFR.Part #
RNR60H4021BRB14
JLCPCB Part #
C1469539
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors