Y00147K50000T9L
MFR.Part #
Y00147K50000T9L
JLCPCB Part #
C1466707
Description
-55℃~+125℃ 200mW 7.5kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS