CRCW0603270RFKTA
MFR.Part #
CRCW0603270RFKTA
JLCPCB Part #
C4257694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount