MORNTA1002QT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MORNTA1002QT5
JLCPCB Part #
C5675350
Package
MSOP-8
Description
10kΩ 4 50mW 8 ±0.05% ±25ppm/℃ MSOP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS