RNC70H2614FMB14
MFR.Part #
RNC70H2614FMB14
JLCPCB Part #
C3543447
Description
-65℃~+175℃ 2.61MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors