RNC70H2674FMB14
MFR.Part #
RNC70H2674FMB14
JLCPCB Part #
C3539067
Description
-65℃~+175℃ 2.67MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors