RNC60H2614FMB14
MFR.Part #
RNC60H2614FMB14
JLCPCB Part #
C1476112
Description
-65℃~+175℃ 2.61MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors