RNC50J2741BRRE531
MFR.Part #
RNC50J2741BRRE531
JLCPCB Part #
C3409181
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors