RNC65J9881BRRE6
MFR.Part #
RNC65J9881BRRE6
JLCPCB Part #
C3461764
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors