CMF653R1000FKEK
MFR.Part #
CMF653R1000FKEK
JLCPCB Part #
C1407141
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 3.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS