RNC65J9881BRRE7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65J9881BRRE7
JLCPCB Part #
C3565331
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors