RN70E1302FB14
MFR.Part #
RN70E1302FB14
JLCPCB Part #
C1430518
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors