RNC65J1321BRRE7
MFR.Part #
RNC65J1321BRRE7
JLCPCB Part #
C3542790
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors