RN65C82R5FBSL
MFR.Part #
RN65C82R5FBSL
JLCPCB Part #
C3448819
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors