RN60C2261BBSL
MFR.Part #
RN60C2261BBSL
JLCPCB Part #
C1428300
Description
-65℃~+175℃ 2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors