ERC651K2000DEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC651K2000DEEK500
JLCPCB Part #
C3534039
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS