TNPU060349K9AZEN00
MFR.Part #
TNPU060349K9AZEN00
JLCPCB Part #
C2076416
Description
-55℃~+125℃ 100mW 49.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS