RNC65H1962FRRE7
MFR.Part #
RNC65H1962FRRE7
JLCPCB Part #
C3396032
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors