RN65C8060FB14
MFR.Part #
RN65C8060FB14
JLCPCB Part #
C3395550
Description
-65℃~+175℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors