BZX84B51-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B51-G3-18
JLCPCB Part #
C5956957
Package
SOT-23-3
Description
180Ω 300mW 50nA@35.7V 51V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS