RNC65H1103BRRE665
MFR.Part #
RNC65H1103BRRE665
JLCPCB Part #
C3553094
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors