RN55C1331BRE6
MFR.Part #
RN55C1331BRE6
JLCPCB Part #
C3453243
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors