RNC65H1103BRRE765
MFR.Part #
RNC65H1103BRRE765
JLCPCB Part #
C3436731
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors