RNC65H1103BRRE565
MFR.Part #
RNC65H1103BRRE565
JLCPCB Part #
C3459180
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors