RNC60J2701FRR36
MFR.Part #
RNC60J2701FRR36
JLCPCB Part #
C3527975
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors