CMF55196R00DEBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55196R00DEBF
JLCPCB Part #
C1420359
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 196Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors