RNC60H2801FRR36
MFR.Part #
RNC60H2801FRR36
JLCPCB Part #
C3351450
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors