RNC60K8252FRB14
MFR.Part #
RNC60K8252FRB14
JLCPCB Part #
C1412343
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors