RNC60J2001FRR36
MFR.Part #
RNC60J2001FRR36
JLCPCB Part #
C3360200
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors