RNC50J2211BSR36
MFR.Part #
RNC50J2211BSR36
JLCPCB Part #
C1829312
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.21kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors