RNC50J2211FSR36
MFR.Part #
RNC50J2211FSR36
JLCPCB Part #
C3547707
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors