RNR50J1581FRRE8
MFR.Part #
RNR50J1581FRRE8
JLCPCB Part #
C3575446
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors